Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации

Лікування наркоманії в Луцьку

Лікування наркоманії в Луцьку методом реабілітації наркозалежних в центрі

Наркотики протягом багатьох років роблять залежними величезну кількість людей, які самостійно не можуть впоратися з цією проблемою. Тому доводиться звертатися в реабілітаційні центри, але не всі вони можуть надати кваліфіковану допомогу. У вашому рідному місті не завжди є клініка, в якій можуть вилікувати хвору людину, тому доводиться їхати в інше місто. У Луцьку, як і в багатьох регіонах України, намагаються боротися з наркоманією, створюючи нові медустанови, але в них можуть допомогти не кожному пацієнтові. Лікування наркоманії в Луцьку поширене, але не так як в Рівному, де в клініці «12+» намагаються допомогти абсолютно кожному пацієнтові, і беруться за всі випадки, якими б важкими вони не були.

Під час лікування наркоману потрібно відновити не тільки фізичне здоров'я, але і психологічне. Іноді соціальна адаптація виявляється найскладнішим етапом в реабілітації, але для фахівців клініки «12+» це завдання можна вирішити. Реабілітація наркоманів в Луцьку в більшості випадків не спрямована на стабілізацію пацієнта, тому колишні наркомани можуть швидко повернутися до колишнього життя. Крім цього, в реабілітаційному центрі в Рівному лікарі проводять профілактичні роботи і попереджають в місті проблему наркоманії. Це корисна робота, яка дає позитивні і помітні результати.

На жаль, реабілітаційний центр для наркоманів в Луцьку менш ефективний і не завжди може вилікувати наркомана, який знаходиться на останній стадії залежності. Тому щоб не втрачати даремно час і гроші, краще відразу відправити хворого на реабілітацію в клініку «12+». Доведеться витратитися на квитки, але повірте воно того варто.


консультації по телефону

Зателефонуйте і задайте Ваше питання фахівцеві - це абсолютно безкоштовно і ні до чого Вас не зобов'язує, але допоможе Вам або Вашим близьким!

Почитати про правильну модель лікування наркозалежних- натисніть тут.


Реабілітація наркозалежних в Луцьку

Вилікувати наркомана справа не проста, але немає таких випадків, з якими б не впоралися співробітники клініки «12+» в Рівному. У цьому центрі висококваліфіковані фахівці не тільки проводять детоксикацію, а й надають подальший супровід на шляху до одужання. Якщо так сталося, що ваша дитина стала наркоманом, не варто впадати у відчай, просто зверніться в нашу клініку і через деякий час ваше чадо знову повернеться до здорового способу життя.

Так склалося, що реабілітація наркозалежних в Луцьку поки не показала високих показників в одужанні пацієнтів, тому поки вона буде марною. Ще один факт, який підтверджує неякісне лікування наркозалежності в Луцьку полягає в тому, що ви проживаєте в цьому місті, тому хворий може втекти в будь-який час. Коли у нього почнеться ломка, він не буде бачити перепон і обов'язково знайде собі наркотик. Перебуваючи в Рівному, його спроби покинути закладу виявляться безуспішними. Тут пацієнти знаходяться в повній ізоляції від зовнішнього світу. Програми реабілітації наркозалежних в Луцьку можливо і допомагають, але бувало багато випадків, коли пацієнти покидали центр, а батьки їх по кілька днів шукали. Перебуваючи на лікування в Рівне, наркоман буде розуміти, що він в незнайомому місті, тому знайти дозу буде нереально.

Лікування від наркоманії в Луцьку ще не показало такий високий результат продуктивності, як у Рівному в клініці «12+». У нашому закладі пацієнти отримують не тільки комплексну програму реабілітації, але і комфортні умови проживання. Хворі бачать, як за ними доглядають, як до них ставляться і як намагаються допомогти, тому у них з'являється бажання одужати і зажити колишнім життям, в якій не було наркотиків. У нас пацієнти можуть спілкуватися з колишніми наркоманами, які завжди готові допомогти людині і адаптувати його до здорової нормального життя. Центр реабілітації наркоманів в Луцьку не дає такої можливості, а як показує практика, це відмінний метод стабілізації.

Реабілітаційний центр для наркозалежних в Луцьку

Помилка великої кількості батьків полягає саме в тому, що вони віддають свою наркозалежну дитину в некваліфіковані клініки, лікування в яких не дає необхідного результату. Перед тим, як прийняти рішення віддати залежну людину в центр реабілітації наркозалежних в Луцьку, поцікавтеся про наявність ліцензії, а також дізнайтеся про присутність умов утримання і т.д.

Якщо у вас опускаються руки, і ви не знаєте, як допомогти своїй наркозалежній дитині, звертайтеся в клініку «12+». Проблема в тому, що реабілітаційний центр для наркозалежних в Луцьку може не мати відповідних документів на свою діяльність, тому цей факт потрібно обов'язково перевіряти. Крім цього, установа має використовувати для лікування тільки препарати, які рекомендують МОЗ.

Якщо вирішите віддати дитину на лікування наркозалежності в Луцьку, то обов'язково це перевірте. Але в нашій клініці перевіряти нічого не треба, адже ми вже довго працюємо і маємо всю документацію, гуманно звертаємося з пацієнтом і гарантуємо повне одужання. Наші фахівці використовують сучасні методи лікування, які запозичили у зарубіжних колег. По сьогоднішній день методики нашої клініки не підводили, тому в нашій ефективності сумніватися не варто.

Центр реабілітації наркозалежних в Луцьку не може вам надати всі перераховані вище гарантії. Але ми дійсно працюємо на результат, який вже проявляється після кількох тижнів лікування. Після реабілітації в клініці «12+» ви не впізнєте свою дитину, яка знову буде домагатися поставлених цілей в житті, і забуде назавжди про свою залежність.

Прочитати про методику лікування та реабілітації наркозалежності в нашій клініці - натисніть тут

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093