Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму

Алкогольна залежність є важким, з точки зору медицини, захворюванням. Всі хто вже стикався з безуспішними спробами вилікувати алкоголіка таблеткою або підшивкою знають що проблема не просто пияцтво, а страшна хвороба яка дуже важко лікуватися.

Але позбавлення від цієї недуги існує, не просте, не швидке але є. Наш реабилитационный центр "12+" працює по найефективнішій і сучасній схемі терапії цієї недуги, яку фахівці в Європі і США використовують давно, причому на державному рівні.

Перед тим як детальніше пояснити як проходить позбавлення від наркоманії в нашій клініці, давайте розглянемо схему за якою воно проходить:

Етапи лікування алкоголізму

Надходження в реабілітаційний центр для алкоголіків

Консультація по телефону

Перший крок до вирішення проблеми алкоголізму і пияцтва - дзвінок нашим співробітникам. Вони проконсультують з питань методики і процесу лікування, терапій і пояснять процедуру прийому.

Бронювання місця

У нашому центрі лежать пацієнти з усієї України, тому ми без попередніх передоплат бронюємо місце, якщо клієнт або його близькі визначилися з клінікою. Якщо пацієнт не бачить проблеми свого алкоголізму, і не хоче проходити необхідне лікування від алкогольної залежності - зателефонуйте нашим співробітникам, і вони нададуть чітку схему інтервенції "Що і як робити".

Госпіталізація

Готуємо та контролюємо трансфер в наш центр лікування алкоголізму.

Детоксикація - медикаментозне лікування алкоголізму

Діагностика нарколога

Ефективне лікування від алкоголізму починається з огляду нарколога, який буде складати схему детоксикації організму. Це дуже важливий етап, якщо не скористатися медикаментами - проявиться делірій, і пацієнт може постраждати фізично і психологічно. Після призначеної схеми терапії наркологом, хворого оглянуть інші фахівці: психолог, аддіктологія і консультант по хімічної залежності, і можливо внесуть корективи в початкові етапи лікування.

Медикаментозне лікування алкоголіків + психотерапія

Тривалість цієї стадії терапії невелика - кілька днів, але дуже важлива, адже паралельно з процесом медикаментозної терапії з хворим починають працювати психологи та консультанти. Підтримка і мотивація до одужання оточують пацієнта цілодобово, це допомагає набагато простіше пережити процес "чистки організму" і поганого психічного стану.

Реабілітація алкоголіків

Психодіагностика і збір анамнезу

Минуло 2-3 дня, пацієнту прибирають інтоксикацію і допомогли адаптуватися в нових умовах. Тепер за справу береться весь штат фахівців - повинні провести повну діагностику і сформувати історію хвороби. Лікарі і терапевти повинні зібрати якомога більше інформації про те чому людина п'є, які внутрішні причини пияцтва, які зовнішні чинники стимулюють вживання алкоголю і провідний консультант з хімічної залежності складе цю інформацію в одне ціле.

Складання індивідуального плану

Коли інформація отримана, всі типи психологічних діагностик пройдено - починається формування і моделювання лікувального плану, за яким власне і будуть проводити. Психологи та консультанти комбінують різного роду терапії і формують стратегію роботи, доля в якій братиме весь штат фахівців. Спланована схема передається кожним працівником окремо і він формує графіки індивідуальних і групових консультацій і терапій з клієнтом.

Реабілітація алкоголіків по БПСД моделі

Відновлення людини в нашому центрі проходить по всесвітньо відомої "БПСД" моделі.Тобто в реабілітації людини враховують психологічний стан, фізичний стан, духовний стан а також соціальну активність. Саме в цих чотирьох напрямках працівники центру становили індивідуальну схему лікування алкоголізму, яку ми описували в попередньому пункті. До пацієнта, застосовується спланована терапія деякий час, потім проходить оцінка отриманих результатів, якщо позитивної динаміки немає - йде повторна розробка лікування пацієнта, поки не отримаємо потрібні зміни в психіці та інших сферах клієнта.Дана робота займає кілька тижнів, але саме цей процес є позбавленням від алкогольної залежності і допомагає кинути пити назавжди. За цей час хворий проходить багато індивідуальних консультацій з психологом і аддіктологія, консультантом по хімічної залежності, проходить групову терапію різного роду, слухає лекції і семінарські заняття, займається за програмою фізичної реабілітації з консультантом з фізичної реабілітації та багато іншого. Завданням цього етапу є формування здорового і активного члена суспільства, зі зміненим відношенням не тільки до алкоголю, а до життя в цілому.

Соціальна адаптація + програма Анти-зрив в лікуванні алкогольної залежності

Закріплення результатів і адаптація до соціуму

Пацієнт вже змінився, він самостійний і усвідомлено утримується від вживання алкоголю. Але ризик зриву можливий, і співробітники починають ретельний аналіз виконаної роботи, що упустили, що можна впровадити нового для закріплення результату. Співробітники допрацьовують слабкі сторони особистості і планують, разом з клієнтом, його життя в соціумі. Пацієнт становить післялікувальний план, який несе в собі чіткий план дій і рекомендацій які йому потрібно дотримуватися, після того як лікування алкогліков буде закінчено.

Виписка і підтримка

Лікування алкогольної залежності заверешено, клієнт повністю усвідомлений і навчений жити тверезо. Ми видаємо йому адреси груп самодопомоги для колишніх алкоголіків, і відправляємо додому. Після завершення перебування в стаціонарі ми продовжуємо підтримувати своїх клієнтів в телефонному та скайп режимах. Це важливо особливо перший час після завершення лікування, так як пацієнт адаптується в соціумі з новим поглядом на життя. Відверто кажучи, багато хто з колишніх клієнтів - наші друзі, адже ми так багато часу провели разом і так багато обговорили по телефону. На сьогоднішній день, якщо пацієнт який пройшов курс зривається - лікуємо повторно безкоштовно.

Ефективне лікування від алкоголізму

Вживання алкоголю - просто симптом захворювання алкоголізм. Тому обов'язковим фактом є психотерапія і психокорекція, алкоголізм дуже страшне психологічне захворювання. Також залежність, як іржа, вбиває духовні принципи хворого і відбувається деформація особистості алкоголіка. З доброго, порядного колеги і сім'янина хворий з легкістю перетворюється в безвідповідального деспота. Але практично всі деформації особистості під впливом систематичного впливу алкоголю, можливо, усунути, для цього в реабілітаційному процесі існує 12 крокова "БПСД" модель.

Штучна ізоляція в реабілітаційному центр лікування алкоголізму на тривалий термін допомагає як фізичному, так і соціальному відновленню хворого. По-перше, хворий не має доступу до алкоголю та інших психоактивних речовин, по-друге режими сну, харчування, фізичних і розумових навантажень допомагають швидко стабілізувати стан пацієнта проходить терапію алкоголізму. Індивідуальна робота з психологами, аддіктологія, консультантами з хімічних залежностей та психіатрами - допомагає вибудувати модель здорових відносин з іншими людьми, як близькими, так і з іншим соціумом. Ведеться копітка робота над комплексами та психічними вадами, які заважають нормально жити, нормально спілкуватися.


Алкоголізм - біо-психо-соціо-духовна хвороба, саме тому
кодування і просто детоксикація не працюють


Але дуже багато людей помиляються - думають що можна вилікуватися однією таблеткою або підшивкою, і вони більше ніколи не будуть пити, це далеко неправда. Повторимося, але важливо зрозуміти, алкоголізм - сильне психологічне захворювання. Медикаментозне лікування алкогольної залежності необхідно пройти всім пацієнтам з ознаками ОАС, тому що воно спрямоване на фізичне відновлення організму, і є найважливішим етапом лікування алкоголіків. Саме після проходження курсу детоксикації можна почати основну терапію, тобто позбавлення від багатогранного психо-фізичного захворювання.

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі "12+"

У нашому реабілітаційному центрі для алкоголіків терапія і саме ефективне лікування від алкоголізму, починається з медикаментозної підтримки пацієнта в період ОАС і психотерапії. Потім фахівці збирають анамнез і починають моделювати індивідуальну схему, для кожного окремого пацієнта, тому як у різних людей причинами вживання алкоголю і формування алкоголізму, служать різні психологічні причини. Як тільки фізичний і психологічний стан пацієнта стабілізовано, в основному 1-7 днів, йде щільна індивідуальна і групова робота за індивідуальним лікувальним планом.

Наш центр реабілітації вже 12 років проводить ефективне лікування алкоголізму і наркоманії, до речі алкоголь теж наркотична речовина, просто вона легальна. Передові західні технології дозволили нам вийти на міжнародний рівень реабілітації алкоголіків та інших залежних, а наші співробітники є провідними фахівцями в Україні з лікування всіх форм залежності. Коли Ви приймаєте рішення проходити курс лікування у нас - Ви потрапляєте в висококваліфікований центр з лікування залежностей, і гарантовано вирішуєте свою проблему алкоголізму.

Ми не шахраї і дати гарантію на те що Ви ніколи не зірветься - не можемо, але наша клініка дає гарантію на позбавлення від алкогольної залежності - якщо після курсу реабілітації Ви зап'єте, ми візьмемо Вас на повторний курс абсолютно безкоштовно.

Безкоштовно консультуємо

Безкоштовно доставимо в клініку

Гарантуємо анонімність

Швидко виведемо із запою

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093