Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування алкоголізму » Реабілітаційний центр для алкоголіків

Реабілітаційний центр для алкоголіків

Про алкоголізм поговоримо трохи далі, зараз важливо зрозуміти що таке центр реабілітації алкоголіків і чому це найефективніша модель лікування алкоголізму на сьогоднішній день існує маса лікувальних закладів, наприклад детокс-клініки і диспансери, але практично всі ці радянські моделі лікування алкоголізму спрямовані тільки на стабілізацію фізичного стану хворого на алкоголізм.

Всі хто стикався з проблемою алкоголіка в сім'ї, і не раз вдавалися до лікування, знають що просто вивести із запою або кодування - нічого не дають, хворий починає пити знову. Все тому, що психологічну проблему "залежність" залишають без уваги, і через деякий час після стабілізації фізичного стану - алкоголік приймає рішення випити знову. Центри реабілітації алкоголіків спрямовані на роботу саме з психологічною стороною питання алкоголізму, адже без усунення психологічних причин вживання алкоголю - тверезість неможлива.

Домагаються цього за рахунок реабілітації алкоголіків, яка, за рахунок тривалої психотерапії, дозволяє не тільки опрацювати причини вживання, але і домогтися сильних змін в моделі сприйняття і поведінки алкоголіка.

Трохи про алкоголізм

Алкоголізм. Згубна звичка або важка недуга? Багато помиляються, думаючи що наркомани і алкоголіки - це слабкі і безвольні люди. Дослідження показали, що наркотична, алкогольна та інші залежності є хронічними захворюваннями. У цієї хвороби є свій початок, кілька етапів розвитку і свій закономірний кінець. Допомогти може тільки професійний реабілітаційний центр для алкоголіків.

Поставити діагноз «Алкоголізм», під силу тільки досвідченому і кваліфікованому спеціалісту. Це дуже важке захворювання, так як викликає психологічну і фізичну залежність, також виникають різні наслідки. Руйнуються всі сфери життєдіяльності людини, він поступово втрачає працездатність, довіру і любов близьких, не отримує задоволення від життя (саме це вчить відроджувати центр реабілітації алкоголіків).

Організм хворого теж зазнає величезних втрат, порушуються всі його функції. Отрути і токсини напіврозпаду алкоголю отруюють все всередині. Виділяється три стадії розвитку алкоголізму. Перша стадія досить розмита, хворий ще знаходиться в омані, сподівається на самолікування, своєчасно не звертається за допомогою до фахівців. Перша стадія характеризується епізодичними, але досить частим і рясним вживанням спиртного. Людина все частіше шукає привід, щоб випити, констатує психолог. У нього виникає потяг до алкоголю, «тяга». Тяга впливає на характер і поведінку, призводить до більшого бажанням вжити спиртне. Хоча, на наступний день ще немає похмільного синдрому. Реабілітаційний центр алкоголізм, реабілітаційний центр алкогольна залежність - ці слова змушують здригатися Ваш розум, але це рішення проблеми і лікування алкоголізму, який яким небудь чином Вас торкнувся.

Друга стадія - це коли виникає похмільний синдром. Це призводить до запоїв. На цій стадії хворому необхідна дуже велика кількість алкоголю, щоб досягти звичного стану сп'яніння. Людина починає втрачати контроль над випитим. Характер все сильніше змінюється. З'являється агресія, запальність, грубість, необгрунтовані спалаху гніву, істерики, брехливість, людина не може спілкуватися без випивки, грубіянить, починаються депресії. З'являються і супутні захворювання - страждає серце, внутрішні органи, ЦНС. Третя стадія - це вже запущене психічне захворювання. Алкоголь не дає звичних відчуттів, кількість випивки зменшується, а сп'яніння від незначних доз посилюється. Погіршуються зір, пам'ять. Погано працює серце. Будь-які інтереси, крім алкоголю, відсутні. Людина живе, щоб пити, а п'є, щоб жити. Його не цікавить ні робота, ні сім'я, ні навколишня дійсність. Реабілітаційний центр для алкоголіків способствует определению и лечению этого страшного недуга.

Швидкість протікання даного захворювання залежить від багатьох факторів. Воно може протікати роками на першій стадії, і т.д. В ефективності важливий правильно поставлений діагноз, бажання самого пацієнта лікуватися і пройти повний цикл реабілітації в реабілітаційному центрі для алкоголіків, при необхідності проходити повторні курси лікування, під наглядом кваліфікованих фахівців.

Центр реабілітації алкоголіків "12+"

У чому полягає реабілітація алкоголіків? Реабілітаційний центр для алкоголіків, як правило, це модель терапевтичної спільноти. Терапевтичне співтовариство - це середовище без алкоголю, де немає асоціацій пов'язаних з вживанням і нагадувань, середа, де пацієнт (резидент) вчиться жити без спиртного, вчиться долати життєві ситуації, стреси, без алкоголю. Хворих привчають до правильного режиму дня, вчать, як брати на себе відповідальність за виконання різноманітних доручень. Резиденти реабілітаційного центру для алкоголіків навчаються, як боротися зі страхом, як висловлювати свої почуття, як міняти негативний настрій на позитивний, як боротися з тягою, з гнівом, з болем. Завдяки груповій терапії і комплексного підходу пацієнт, центру реабілітації для алкоголіків опрацьовує своє минуле, знаходить більш позитивний погляд на майбутнє, йому повертають бажання жити без алкоголю, він починає хотіти, хотіти бути щасливим, хотіти мати майбутнє!

У центрі реабілітації алкоголіків "12+" з хворим починають працювати консультанти і психологи, по необхідності підключають психіатра і нарколога, робота цих співробітників формує головне терапевтичне навантаження пацієнта. Програма центру реабілітації для алкоголіків складається з 6 етапів психологічних змін, кожен з цих етапів несе свою динаміку і має на увазі напрямок роботи фахівців. Більш детально про схему роботу читайте в розділі "лікування алкоголізму", або зателефонуйте нашим співробітникам - отримаєте безкоштовну консультацію.

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093