Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування алкоголізму » Реабілітація алкоголіків

Реабілітація алкоголіків

Коли людина спробувала всі можливі методи лікування алкоголізму, вона починає замислюватися про реабілітацію від алкоголізму. Реабілітація алкоголіків - це не новий, але ефективний метод лікування алкоголізму, який прийшов до нас із США, де реабілітація закріплена на державному рівні. В основі програми проведеного лікування в центрі реабілітації "12+" лежить «штаті Міннесота» модель реабілітації, та сама модель, що практикується в США, на державному рівні.

Одним з головних умов успішного лікування, є ізоляція потребуючої в терапії людини в штучно створений микросоциум, де його зрозуміють, підтримають і не засудять. Ефективне лікування алкоголізму можливо, якщо використовують новітні психотерапевтичні методи, які і є основою психотерапевтичного процесу.

Чому реабілітація алкоголіків пов'язана з психотерапією?

Тому що пацієнтові можна зняти фізичні симптоми алкоголізму, але проблема не піде, якщо він буде продовжувати хотіти випити. Саме психологічний аспект призводить до вживання алкоголю знову. Тому в реабілітаційному центрі для алкоголіків робота починається з вогнища захворювання, і усуваються причини «зривів». Але початком реабілітації є детоксикація, або виведення з запою, бо фізична інтоксикація дуже уповільнює процес реабілітації, і навіть робить його неможливим. Реабілітація алкоголіків стає комфортною, коли вони не відчувають фізичного дискомфорту, тому зверніть увагу на стан пацієнта перед поселенням в реабілітаційний центр «12+», при прийомі і огляді нарколога Ви повинні оперувати останніми даними про його стан.


Алкоголізм - біо-психо-соціо-духовна хвороба, саме тому
кодування і просто детоксикація не працюють в лікуванні алкоголізму


Наступним етапом реабілітаційного процесу є початок роботи з психологами, аддіктологія і консультантами по алкогольної залежності. Фахівці починають збір анамнезу та історії хвороби для того щоб визначити фактори які вплинули на початок вживання і тригери які заважають жити людині без алкоголю. Паралельно пацієнт працює як індивідуально з 8 фахівцями, так і в психокорекційних группах.

Потім психологи, на пару з консультантами по хімічної залежності, створюють індивідуальний план лікування пацієнта і починають активну терапевтичну роботу, мета якої поміняти світогляд пацієнта і усунути дефекти психіки стимулюючі бігти від життя за допомогою алкоголю. Це важка «війна» з свідомістю і підсвідомістю пацієнта, але «битва за битвою», дозволяє зробити кардинальні зміни особистості. Саме тут фахівці визначають і починають корегувати певні риси характеру, роботу свідомості і мислення людини страждаючої на алкоголізм. Це не простий і дуже довгий шлях, який несе свою високу результативність.

Завершуюча стадія реабілітації алкоголіків полягає в стабілізації позиції з новим поглядом, складанням після лікувального плану, доробка комплексів і дефектів особистості, а також регресу особистості викликаного вживанням алкоголю, ця схема докладна розписана в статті про "Лікування алкоголізму".

Співробітникам реабілітаційного центру важливо зрозуміти - чи нічого не втрачено, чи всі фактори ризику враховані, провести діагностику і індивідуальні бесіди, зібрати в єдине ціле всі матеріали історії хвороби. Завдання реабілітації - припинення вживання алкоголю повністю, не тільки в стінах реабілітаційного центру, тому ми дуже педантичні в цьому питанні.

У чому суть моделі реабілітації алкоголіків?

Модель реабілітації алкоголіків, складається з психокорекції, роботі по 12 кроків, духовному (не плутати з релігійним) розвитком. Психокорекція передбачає читання лекцій, проведення тренінгів, роботу в малих психотерапевтичних групах, індивідуальну психокорекцію, групову психокорекцію. Робота по 12 кроків, має на увазі опрацювання життя людини, визначення причин невдач, усвідомлення того що проблеми через алкоголь і визнання що саме алкоголь заважає жити. Духовний розвиток допомагає визначити і відновити принципи людини, риси характеру і моделі поведінки які він втратив або придбав (негативні) під час вживання.

Реабілітація алкоголіків має багатосторонній підхід, тому і є ефективним методом лікування алкоголіків. Реабілітаційний центр для алкоголіків "12+" створює всі умови і гарантує необхідну кваліфікацію для лікування алкогольної залежності в умовах стаціонару.

Більш того - якщо людина після лікування алкоголізму зірветься, ми візьмемо його на повторний курс абсолютно бесплатно.ллельно пацієнт працює як індивідуально з 8 фахівцями, так і в психокорекційних групах.

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093