Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування алкоголізму » Соціальна адаптація алкоголіків

Соціальна адаптація алкоголіків

Одним з важливих моментів повернення тверезого алкоголіка в суспільство після лікування алкоголізму - соціальна адаптація. Багато методик не беруть до виду цей важливий момент, але світовий досвід позбавлення від алкоголізму показує що адаптація алкоголіка до життя в суспільстві, з новою системою цінностей і поглядів на життя, процес непростий і стресовий.

Що б зрозуміти важливість цього етапу в реабілітації алкоголіків, потрібно повернутися до витоків методик терапії алкоголізму. Людина яка страждає алкогольною залежністю поміщається в центр реабілітації алкоголіків, де на початку йому проводять "чистку" і стабілізацію організму - виводять токсини і продукти напіврозпаду алкоголю з крові і організму в цілому. Наступним етапом буде психологічна реабілітація після алкоголізму і психотерапія по БПСД моделі, яка має на увазі всебічне відновлення і корекцію психіки і загального стану алкоголіків. Після цих етапів позбавлення від алкогольної залежності людина вже усвідомлена, добре відновивши фізичну форму і загальний стан здоров'я, у нього новий погляд на свою проблему і життя в цілому. Але є одне "але" - все це було сформовано в "тепличних умовах" реабілітаційного центру для алкоголіків, в закритому і "ніжному" терапевтичному співтоваристві реабілітаційного центру. Як психіка людини відреагує на різку зміну зовнішніх умов?

Соціальна адаптація алкоголіків - фінальний етап реабілітації алкоголіків

Справа в тому що в основі вживання алкоголю, крім дитячих травм і генетичних аспектів, лежить певна нестабільність психіки алкоголіків. Багато алкозалежних за допомогою алкоголю вирішували свої внутрішні проблеми і проблеми викликані дефектами характеру, наприклад - сором'язливість, невпевненість. Так ось проблему цих психологічних аспектів і вирішує реабілітація в центрі реабілітації 12+, але якщо не адаптувати психіку до нових, вірніше до старих умов життя з новими поглядами, то результат може бути не такий оптимістичний. Багато років психіка людини реагувала на зовнішній світ певним чином, можна говорити про і вживання алкоголю, у людини вироблялися певні реакції і моделі поведінки, а тут "Бац" в тих же умовах, але тверезий, і застосовувати старі моделі поведінки не можна - стрес. А накопичення стресу, як відомо запускає процес зриву алкоголіків.

Тому суть програми соціальної адаптації алкоголіків в поступовому введенні людини в суспільство, аналізуючи його реакції і негативні психологічні відгуки. За допомогою фахівців з реабілітації алкоголіків пацієнт може проаналізувати і пропрацювати ті чи інші ситуації і зовнішні подразники, які провокують у нього старі моделі поведінки, і викликають стрес. Крок за кроком колишній алкоголік вчиться жити в звичайному суспільстві, в якому є і алкоголь і алкоголіки - але не в його оточенні. Важливим моментом соціальної адаптації алкозалежних є вироблення стійкості до спокус в соціумі, адже проблему соціальної популярності алкоголю не потрібно пояснювати.

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093