Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування наркоманії

Лікування наркоманії

Лікування наркозалежності має на увазі під собою тривалий і складний процес від зняття фізичної симптоматики (ломки) до психологічної терапії та реабілітації.

Але позбавлення від цієї недуги існує, не просте, не швидке але є. наш реабілітаційний центр "12+" працює за найефективнішою і сучасною схемою терапії цієї недуги, яку фахівці в Європі і США використовують давно, причому на державному рівні.

Перед тим як детальніше пояснити як проходить позбавлення від наркоманії в нашій клініці, давайте розглянемо схему за якою воно проходить:

Як проходить лікування наркоманії - етапи

Поступление в центр реабилитации наркоманов

Консультація по телефону

Першим кроком до вирішення проблеми наркоманії є дзвінок нашим фахівцям, вони нададуть всю інформацію щодо процесу лікування наркоманії і пояснять процедуру прийому.

Бронювання місця і мотивація пацієнта

У нашому центрі лежать пацієнти з усієї України, тому ми без попередніх передоплат бронюємо місце, якщо клієнт або його близькі визначилися з клінікою. Якщо пацієнт не бачить проблеми, і не хоче проходити необхідне лікування від наркотичної залежності - зателефонуйте нашим співробітникам, і вони нададуть чітку схему інтервенції "Що і як робити".

Госпіталізація

Готуємо та контролюємо трансфер пацієнта в нашу стаціонарну клініку, що б провести лікування наркозалежності.

Детоксикація і медикаментозне лікування наркоманії

Діагностика нарколога

Спеціаліст визначає наявність фізичних симптомів гострої абстиненції (ломки) і призначає необхідну медикаментозну терапію, що б хворий міг комфортно пережити гостру абстиненцію на фізичному рівні і саме лікування наркозалежного не було в тягар. Після діагностики нарколога пацієнта оглядає психолог і аддіктологія, роблять свої висновки з приводу позачергових терапій для пацієнта. Пацієнту прикріплюється провідний консультант по хімічній залежності.

Зняття ломки + психотерапія

Після первинних оглядів і призначень пацієнту починають давати схему препаратів призначену наркологом, паралельно пацієнта починають мотивувати і підтримувати, різного роду фахівці, навіть і самі пацієнти. Основним завданням цього етапу є мотивація, детоксикація і допомогу в адаптації пацієнтові який потрапив в реабілітаційний центр.

Реабілітація наркозалежних в напрямку наркозалежності

Психодіагностика і збір анамнезу

Минуло 2-3 дня, пацієнт приймає призначені ліки, за схемою терапії і проходить медикаментозне лікування від наркозалежності, і адаптувався в нових умовах. Його підтримують і мотивують на продовжувати курс. На цьому етапі задіюються безліч фахівців що б провести діагностики для того що б зібрати якомога більше даних про пацієнта, його стан психіки, фізичних і психологічних руйнування, і зрозуміти з чим нам потрібно працювати в процесі позбавлення від наркоманії.

Складання індивідуального плану

Коли всі типи діагностики пройдені, отримані дані та сформовані висновки про причини і симптоми наркоманії, починається довгий але результативне лікування наркоманів. На цьому етапі позбавлення від наркотичної залежності набирає обертів, фахівці розробляють стратегію як будуть лікуватися наркоманія, в даному індивідуальному випадку. Починається планування індивідуальних занять з фахівцями, планування роботи фахівців і методик їх роботи, аж до того на який тижні що будуть робити і яким чином буду взаємодіяти наприклад аддіктологія і психолог.

Реабілітація наркоманів по БПСД моделі

Що таке БПСД модель? Це модель за якою проходить лікування наркоманії, де враховуються чинники психології, фізичного стану, духовного аспекту а також соціальної адаптивності (сім'я, робота, друзі і т.д.). Саме роботу в цих чотирьох напрямках різного роду фахівці планували в індивідуальному плані лікування наркоманії. Ця робота триватиме деякий час, потім фахівці аналізують результати, якщо ефекту немає - планують нові методики і модифікують терапію, і так поки не дійдуть результату змін в психіці, фізичному стані або інших аспектах. Важливо враховувати що кожна людина по різному піддається різного роду терапій, тому і терміни у всіх різні, багато що залежить від віку і психологічних руйнувань. Даний процес тривати багато тижнів, багато перемог і поразок, багато консультацій і інтервенцій, методик і підходів і ось ми нарешті бачимо як пацієнт змінює своє сприйняття вживання наркотиків і взагалі до життя в цілому. Групова та індивідуальна терапія, різного роду лекції, тренінги та семінарські заняття, а також робота в спортзалі, правильне харчування, сон за графіком і дуже багато впливів на який лікується від наркозалежності пацієнта, для того що б відновити його і змінити. Завдання цього етапу - здоровий і соціально активний пацієнт, такий яким він був до вживання психоактивних речовин, хоча, після того як пацієнт пройде ефективне лікування від наркоманії - стає набагато краще ніж був до вживання, за рахунок психологічного опрацювання.

Соціальна адаптація + програма Анти-зрив в лікуванні наркоманії

Закріплення результатів і адаптація до соціуму

На цьому етапі вже профілактика можливості зриву. Фахівці центру реабілітації "12+" аналізують динаміку пацієнта, шукають нічого чи упустили, працюють над слабкими сторонами особистості, життя в соціумі. На цьому етапі фахівці разом з пацієнтом формую постлечебний план, тобто список рекомендацій і чітких дій пацієнта після виписки. Пацієнт починає виїжджати в місто зі співробітниками центру на певні заходи, потім разом з пацієнтом фахівці розбирають моменти соціальної адаптації.

Виписка і підтримка

Отже реабілітація клієнта закінчена, пацієнт уже усвідомлений і навчений як жити тверезо. Ми даємо йому адресу груп самодопомоги в його місцевості і відправляємо додому. Багато стали нашими друзями, багатьом ми просто дзвонимо запитати як справи і допомогти якщо є труднощі, але майже всі дзвонять своєму провідному спеціалісту і запитують як бути в певних ситуаціях або просять допомоги у зв'язку емоційним станом.

Коротко про лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

Саме тому наш реабілітаційний центр для наркоманів, працює за методикою яка перемагає наркозалежність в основі, якої лежить всесвітньо відома програма «12 кроків», ефективність якої визнала вся Європа, а США взяла за основу що б проводити терапію наркоманії на державному рівні. Нічого крім Міннесотського моделі реабілітації (12 кроків) не допомогло мільйонам залежним в усьому світі, це передова технологія дозволяє придбати якісну і стійку тверезість, неважливо будете проводити лікування наркоманії в Києві, в Ізраїлі, або у нас в Рівному - методика одна.

Наркоманія захворювання яке у кожного має свою симптоматику, індивідуальний підхід до кожного пацієнта в нашій клініці, допомагає вибудовувати індивідуальні плани, які дозволяють фахівцям вести цілодобовий моніторинг стану пацієнта, а так само опрацювати його психологічні проблеми які виступають тригером вживання психоактивних речовин. Програма побудована з 6 етапів психологічних змін, тому процес не швидкий. Від збору анамнезу до впровадження принципів викладених в програмі 12 кроків, весь час консультанти по хімічній залежності, психологи і аддіктологія ведуть цілодобову роботу з пацієнтом страждають від наркоманії.

Наркозалежність лежить в психіці людини, яку і вирішує дана програма реабілітації, крім того важливо розуміти що людині проходить реабілітацію, потрібно відновити ті сторони особистості, які були зруйновані в процесі вживання. Фахівці окремо вибудовують програму фізичної реабілітації пацієнта проходить реабілітацію від наркотичної залежності, виходячи з його фізичного стану і потреб. У програмі фізичної реабілітації враховано все - спорт, харчування, сон, медикаменти, натуральні вітаміни і мінерали, також складається план підтримки фізичного стану.

Лікування наркозалежних процес дуже "ніжний". Правильно підвести до усвідомлення проблеми, а не залякати, дозволити поглянути на себе з боку, а не критикувати дії, допомогти вибрати правильний шлях, а не випустити в соціум зі страхами - це наші погляди на роботу з людьми проходять терапію наркотичної залежності. Саме багатогранність лікування, а також правильний підхід до захворювання "наркоманія", дозволяють нам допомогти людям прожити життя щасливо і комфортно без наркотиків.

Лікування наркоманії анонімно - чому?

На наш погляд анонімне лікування наркоманії має бути головним критерієм роботи реабілітаційних центрів і клінік детоксикації. Наша точка зору формується на підставі опитувань, проведених серед наших пацієнтів і інших людей які пройшли лікування від наркоманії. Всі вони стверджували, що в разі афішування інформації про їх захворюванні - вони стикалися з осудами в соціумі, а так само в труднощах працевлаштуванню, отримання водійських прав та інших документів.

У нашому реабілітаційному центрі - лікування наркоманії анонімно, в договорі на лікування, зазначений пункт що ми зобов'язуємося не передавати інформацію третім особам. Історія хвороби і банківські платежі за лікування виробляються по кодовому позначенню пацієнта, тобто офіційні дані про клієнта ніде не фігурують.

Наше завдання - виписати, після лікування наркозалежності, тверезого і націленого на тверезий спосіб життя пацієнта, в свою чергу анонімне лікування наркозалежності в нашій клініці гарантує позбавлення клієнта від соціальних проблем після виписки.


Важливі статті про лікування наркозалежності:

Читати статтю - Вартість лікування наркоманії

Читати статтю - Лікування від наркоманії безкоштовно

Читати статтю - Лікування наркозалежності вдома

Читати статтю - Примусове лікування наркоманії

Інші міста України - Методика лікування залежних

Безкоштовно консультуємо

Безкоштовно доставимо в клініку

Гарантуємо анонімність

Швидко знімемо ломку