Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування наркоманії » Лікування наркоманії професійно

Лікування наркоманії професійно

В Україні робота клінік з лікування наркоманії спрямована різно планово як в підходах до терапії наркоманів, так і методиках лікування цієї хронічної недуги. Пострадянська медична наркологія практикує поняття - зняття ломки або детокс організму, як основний вид лікування наркозалежних. На жаль, в боротьбі з наркоманією не все так просто інакше проблема повернення до вживання десятків тисяч залежних не стояла б так гостро. Як показує практика повернення пацієнтів до вживання препаратів після соло зняття ломки більше 97%.

Лікування наркоманії можливо, так само як і лікування будь-якої форми наркоманії

Статистика показує, що 97% наркозалежних нормально переживає процес «ломки» тільки за рахунок попадання в реабілітаційний центр для наркоманів.


На жаль, також зустрічаються дуже сумнівні методики лікування від наркотичних препаратів, які націлені або на фізичну стабілізацію організму або шляхом залякування і навіювання можливої ​​смерті в разі рецидиву.

Кодування блокаторами в лікуванні наркозалежності - тут важливо зрозуміти, що блокатор перебуваючи в організмі, блокує дію наркотичного препарату, але не змінює моделі мислення і поведінки наркомана. Якщо розглядати питання наркоманії професійно, а саме класифікуючи наркотичну залежність як адиктивна поведінка то важливо пам'ятати що аддикция поняття, яке мігрує. Говорячи простими слова - після блокування дії наркотика на фізичному рівні, залежний просто почне пити, або вживати наркотики іншого принципу дії, адже його психіка була залишена без уваги. Те, що наркоманія страшна психологічною залежністю, а не фізичної, я думаю пояснювати не варто.

Лікування наркозалежності - методика

Лікування наркозалежності в Рівному - можливо тільки в стаціонарі

Тепер давайте подивимося на європейський комбінований підхід, прихильником якого є фахівці нашої клініки.

Будь-якій людині зрозуміло - що будь-яка дія починається з думки щось зробити, а будь-яка думка формується на життєвих поглядах і морально-духовних особистісних принципах людини. Тому питання психологічної залежності потрібно вирішувати, перш за все, але, не забуваючи і про фізичну стабілізацію. Простіше кажучи, потрібна модель з лікування від наркоманії яка спочатку стабілізує пацієнта фізично, так би мовити підготує до основного виду лікування, а потім якісно скоординована робота команди фахівців з психікою залежного.

Такий підхід до лікування наркозалежності в апріорі непоганий, але якісним він буде, якщо ще торкнутися духовну соціальну складові людини. Так званий БПСД підхід, який розглядає будь-яку людину як 4 складових Біо - фізика, Психо - психіка, Соціо-соціальний аспект, сім'я, друзі, робота і т.д., і духовна - особисті моральні норми і релігія. Важливо зрозуміти, що всі сфери людини зловживаючої наркотиками постраждали. Найплачевнішим є те, що найбільше страждають духовна і психічна складова - тому залежні стають іншими людьми, не тими яких Ви знали раніше

Реабілітація в лікуванні наркоманії

Реабілітація наркозалежних в лікуванні від наркоманії

Тому і на просторах Америки і Європи з'явилося поняття реабілітація наркозалежних, тобто їх фізична стабілізація і робота - спрямована на їх психологічне відновлення, а також відновлення соціальних і духовних аспектів особистості. Варто врахувати, що поодинці фахівець в області психології, наркології, аддіктології або духовний наставник не здатний допомогти наркоману, тут потрібна продумана, діагностично підкріплена розроблена індивідуальна схема лікування від наркозалежності яку може реалізувати тільки злагоджена робота команди фахівців в області девіантної поведінки.

Тільки комплексна робота різноспрямованих фахівців здатна спровокувати позитивну динаміку лікування наркозалежного, і ввести людину в довічну ремісію. Врахуйте, позбавлення від наркотичної залежності має проходити в умовах штучно створеного терапевтичної спільноти і відповідно ізоляції пацієнта від зовнішніх подразників. Тому при виборі реабілітаційного центру для наркоманів і аналізу методики його роботи, ми рекомендуємо Вам ретельно підійти до вибору, пам'ятаючи, що від Вашого вибору залежить життя Вашої близької або Вас самих..

Лікування наркомана - необхідні етапи

Розібравшись з адекватними поняттям - лікування наркоманії, давайте розглянемо правильну схему позбавлення від наркотичної залежності, більш широко вона відображена тут:

1. Першим етапом повинна зніматися ломка, у випадку з опіумом, або психологічна медикаментозна стабілізація у випадку з іншими наркотиками.

2. Другим етапом повинна починатися психотерапія, це найважливіший момент в лікуванні наркомана, тому переконайтеся, що цим питанням займаються кваліфіковані люди.

3. Третім етапом повинна бути соціальна інтеграція, або як правильно назвати «ресоціалізація наркомана», це обов'язкова умова, так як результат лікування наркозалежного буде видно в соціумі, а не в стінах клініки. Програми реабілітації, які втрачають цей момент - мають статистику гірше.

4. Четвертий етап - підтримка в умовах соціуму. Дуже важливо, щоб провідні співробітники не відмовлялися надавати консультації в телефонному режимі, коли пацієнт уже виписався, перший час це може врятувати йому життя

Ви повинні розуміти куди, навіщо і до кого госпіталізіруете своїх близьких!

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093