Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування наркоманії » Реабілітаційний центр для наркоманів

Реабілітаційний центр для наркоманів

Все вживання залежний (наркоман) був окований страхом, самотністю, докорами сумління і нерозумінням навколишнім світом. Центр реабілітації наркомановето місце де люди, які страждали від наслідків наркоманії повинні, відчути тепло, турботу, ласку і допомогу. Спеціально навчений персонал повинен володіти не тільки хорошими людськими якостями, а й бути фахівцями, тому що будь-який центр реабілітації це високоякісна медична клініка, в штат якої входить велика кількість різнопланових фахівців. У нашій клініці працюють: психологи, аддіктологія, психіатр, консультанти по хімічній залежності, духовний наставник і інші. Професіоналізм наших співробітників робить наш реабілітаційний центр одним з кращих в Україні.

Реабілітаційний центр для наркозалежних повинен знаходитися далеко від будинку залежного, тому що під час періоду гострої відміни - залежний може психологічно зламатися і захотіти піти вживати, а відстань між центром реабілітації та рідною домівкою, може, врятувати йому життя.

Реабілітаційний центр для наркоманів 12+

Наша клініка ліцензована МОЗ України, та офіційно оформлена як психотерапевтичний центр реабілітації наркозалежних, а таких клінік в Україні лише три. Будь-який центр повинен бути ліцензований, але на жаль в нашій країні дуже багато "чорних" установ і результати їх діяльності псують картину термінів - центр реабілітації і розуміння лікування наркоманії.

Потрапляючи в нашу клініку, залежний починає «відходити» від психічних і фізичних симптомів інтоксикації організму, його почуття починають «розморожуватися» і він починає відчувати життя. Саме цей період наш програмний директор, Омельчук Олександр Вікторович, називає переломним. Починається напружена робота над психікою залежного, тому як він вже в змозі адекватно поглянути на своє минуле, проаналізувати всі сфери життя по пунктам, і почати розбирати їх з фахівцями. Це допомагає всім наркоманам усвідомити повною мірою, куди йому слід прагнути, а фахівці та терапевти можуть проводити зміни в світогляді пацієнта.

Як працює центр реабілітації наркоманів 12+

Реабілітаціонний центр для наркозалежних 12+

Ми пишаємося нашим реабілітаційним центром для наркоманів, так як над методикою і функціонуванням працювали кращі фахівці в області залежності і аддіктології. Ось кілька переваг нашого центру:

 • Всі співробітники є дипломованими фахівцями, навіть ті, хто сам мав практичний досвід вживання наркотиків (консультанти по хімічній залежності)
 • Існує чітка система реабілітації наркоманів
 • Підібрані найефективніші методики лікування наркоманії
 • Вся робота носить індивідуальний характер, а не просто назва "індивідуальний підхід"
 • 16 годин в день психотерапевтичного навантаження і терапії
 • "Українська ціна"

Ми не придумали нічого нового, ми вміло скомбінували передові технології і добилися успіху в області лікування наркоманії. Чітка послідовність лікувальних і терапевтичних схем і моделей дозволила добитися визнання серед професійних центрів реабілітації наркозалежних, і лікарів області наркології. Всі ці техніки давно працюють в Європі і США, і показали найвищу ефективність, наш центр реабілітації наркозалежних також зареєстрований в системі реабілітаційних програм Голландії, звідки постійно беремо перевіряючих осіб і аудиторів.

Центр реабілітації наркозалежних 12+ та програма реабілітації наркоманів

Клініка "12+" створює всі умови для того що б зламати заперечення клієнта з приводу можливості вживати наркотики, на це йде не мало часу, але є основним фундаментом для плідної роботи. Так само, реабілітаційний центр для наркоманів 12+, створює умови для фокуса тільки на лікування, 15 годин на день пацієнт займається груповою та індивідуальною терапією.

На «другий-третій» етап програми "реабілітація наркоманів" залежний переходить вже сильно мотивованим жити, і продовжувати боротися із залежністю, і це тільки за 1-1,5 місяці (в залежності від динаміки і фізичних втрат), після того як він потрапив в реабілітаційний центр для наркозалежних. Там йому допомагають подолати причини вживання, придбані в дитинстві або в свідомому житті, приборкати страх, а також вчать спілкуватися в суспільстві. Цей період в ході лікування для наркоманів - найскладніший.

На «четвертий-шостий» етап програми реабілітації пацієнт переходить з чітким усвідомленням, що йому потрібно робити в соціумі, він має потужні знаннями про залежність, а також має ряд відроджених або придбаних якостей характеру і моральних цінностей. Пацієнт вміє контролювати свій стан, навіть думки, у нього новий погляд на життя та його цінності

Все це можливо тільки при проживанню в необхідних умовах, тому не тягніть час вашого рідного або друга, звертайтеся до нас за допомогою.

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093