Главная

Лечение алкоголизма

Лечение наркомании

Лечение игромании

Новости

О центре

Отзывы о нашем центре
Наркологический реабилитационный центр 12+

Украина, г.Ровно

24/7Консультации:

Телефон в центр помощи зависимым (096) 632 80 87

---------------------

Перезвоните мне
Профессионали центра реабилитации
Головна » Лікування наркоманії » Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркоманів – один найскладніших видів реабілітації, тому що найчастіше хвороба наркоманії супроводжується сильною фізичною залежністю і проводячи лікування наркоманії медики стикаються з безліччю проблем. Перш за все, робота починається з детоксикації людини страждаючої від наркозалежності. Після курсу детоксикації наркомана 3-7 днів, починається програма адаптації пацієнта до програми впровадженої в центр реабілітації наркозалежних, тому як у нього ще є симптоми підгострого періоду скасування наркотичної речовини. У цей період людині важко як фізично, так і емоційно, тому знаходження в ізольованому від соціуму лікувальному закладі не тільки вбереже реабілітуючого від наркоманії, від можливості вжити, а й емоційно «триматися» з підтримкою фахівців - психологів і психотерапевтів.

Реабілітація наркоманів

Статистика показує, що 97% наркозалежних нормально переживає процес «ломки» тільки за рахунок попадання в реабілітаційний центр для наркоманів.


Терапія залежності побудована поетапно, враховуючи фізичну симптоматику і психологічний стан пацієнта, і в залежності від стану і динаміки пацієнт проходить певний етап програми. Це дає можливість якісно простежити виконання курсу, а також, допомогти пацієнтові поетапно і структуровано приймати і засвоювати інформацію. Весь процес націлений на постійний моніторинг пацієнта, його фізичного і психологічного стану, що дозволяє повністю аналізувати і виправляти безліч психологічних аспектів прояви наркоманії.

Следующим этапом лечения наркомании становится осознанная робота с психологическими проблемами пациента, ведь за первые этапы программы реабилитации специалисты уже собрали анамнез, провели тестирования, и определили триггеры употребления путем выполнения пациентом индивидуального психотерапевтического плана.

На цьому етапі у пацієнта який проходить реабілітацію від наркозалежності, крім групової терапії, з'являється багато індивідуальних занять з психологом, сімейним психологом, розстановочний терапевтом, консультантами з хімічних залежностей та моніторинг психіатра. Проходження цього етапу, формує розуміння у пацієнта, чому він вживає, і як він може це відстежувати. У пацієнта формується новий погляд на проблему і паралельно змінюється світогляд який він набуває завдяки багатогранній психокорекції. Паралельно тренінги, лекції та різного роду терапії допомагають відновлювати зруйновані якості особистості, спортивні заходи і високоякісне харчування відновлюють фізичний стан здоров'я.

Центр реабілітації наркоманів 12+ склав програму, яка побудована на відомій 12 крокової програмі, з домішками різного роду терапій, які допомагають розібрати проблему глибше, швидше і якісніше. Реабілітація наркозалежних процес не "швидкий", адже потрібно змінити сприйняття людини, яке формувалося протягом всього вживання наркотиків.

В основі програма містить 6 етапів психологічних змін, які дозволяють правильно моделювати і відстежувати результати. Лікування наркоманії займає максимум від 3 до 4 місяців в умовах повного стаціонару, залежить це як від стану психіки самого наркозалежного, так і руйнувань від наркоманії. У дуже важких випадках лікування наркоманії може доходити до 5 місяців повного стаціонару.

Терапія наркозалежних моделюється по БСПД моделі відновлення від наркотиків, тобто працюємо з біологічної, соціальної, духовної та психічної сферами наркозалежного.

Фізична реабілітація наркоманів полягає в знятті ОАС (ломки), режим сну, режим повноцінного і якісного харчування, робота в спортзалі, медикаментозна терапія наслідків. Соціальна сфера в лікуванні наркомана займає одну з найважливіших сфер, так як після лікування пацієнтові потрібно буде повернутися в соціум і жити нормальним життям - спілкуватися з сім'єю, мати друзів і т.д.

Психологічна сфера - найважчий аспект, але найважливіший, якщо не змінити мислення і світогляд людини, годі й шукати і не підлягати корекції "внутрішні проблеми", страхи і комплекси то швидше за все людина повернеться до вживання, так як наприклад після лікування блокаторами, гіпноз і т.д.

Духовна сфера у наркозалежних часто зруйнована найбільше, наш духовний наставник і консультанти по хімічній залежності ведуть плідну роботу над системами цінностей людини, його принципів, моралі і поглядів на життя.

Реабілітація наркоманів

Процес реабілітації наркозалежних

Реабілітація процес тривалий, але ефективний. Тому що крім очищення організму, людина проходить психологічну реабілітацію. Як відомо раніше наркологічної галузі, якщо не пройти курс психологічної лікування, то не залежно від якості детоксикації імовірний повторний рецидив.

Крім дуже важливого чинника - ізоляції від соціуму, де хворий може зірватися, фахівці тримають під контролем навіть емоційний стан пацієнта, будь-які зміни в поведінці фіксуються і обробляються фахівцями. Тому навіть якщо пацієнту стане, важко перебуваючи на реабілітації його відразу «вирівняють» психологи, і робота продовжиться далі.

Реабілітація наркозалежних настільки ефективна, тому що вирішує головну проблему наркомана - психологічну залежність, що і дає можливість жити комфортно без вживання речовин. А адже це найголовніший результат лікування наркоманії.

Ми розуміємо, що існує стереотип «Колишніх наркоманів не буває», тому наш реабілітаційний центр повністю анонімний. Ми спалюємо все записи про пацієнта при його виході, ніяких баз даних, тільки папір. Лікування наркоманії проходить на приватній території, тому увійти туди не може ніхто, навіть міліція. Всі ці фактори гарантують нам вищий рівень анонімного перебування наших пацієнтів.

Крім того наш центр підтримує випускників центру в телефонному та скайп режимах, поки вони не адаптуються в нових умови "на тверезу". Безліч пацієнтів, абсолютно безкоштовно, приїжджають на кілька днів "на збереження", деякі приїжджають просто в гості, поділитися з нинішніми пацієнтами своїми думками і методами підтримки тверезого способу життя.

Ми не шахраї і розуміємо що реальність зриву є, і на це є багато людських чинників, і дати гарантію що Ви не зірветеся ми не можемо, але на центр дає гарантію на пройдене лікування - якщо Ви зірветеся після курсу лікування, ми візьмемо Вас назад абсолютно безкоштовно!

Корпус для лечения алкоголизма

Стоимость профессиональной реабилитации

329 грн \ день

В лечение включено:

Проживание в комфортных условиях

Высококлассное питание

Все виды лечения и терапии


 • Колбач Олег Святославович

  Специализация: наркология, психиатрия
  Опыт работы более 13 лет.
  Профессиональный врач, который одним из первых в Украине совместил постсоветскую наркологию и передовые Европейские психологические практики.

 • Омельчук Александр Викторович

  Специализация: аддиктология
  Опыт работы 8 лет.
  Психолог специализирующийся на аддиктивном (зависимом) поведении и аддикции.

 • Крохмалюк Геннадий Васильевич

  Специализация: психология
  Опыт работы 23 года.
  Ведущий психолог клиники. Автор системы последовательной психотерапии и психокорекции 12+, семейный психолог.


Наша клиника лицензирована свидетельством серия №071093